середа, 28 березня 2018 р.

Презентація книжково-ілюстративної виставки "Невмируща слава генія Шевченка"


9 березня завідувачка бібліотекою-філією с. Дротинці презентувала книжково-ілюстративну виставку "Невмируща слава генія Шевченка" в ДНЗ біля якої ознайомила дітей з життям і творчістю Тараса Шевченка.

6 березня в читальній залі Виноградівської ЦРБ за участі студентів-практикантів Ужгородського коледжу культури і мистецтв відбувся  вечір-елегія “Я покохав її високою любов’ю…”

Поетична година "І оживає слово Кобзаря"


         Найактивніші користувачі бібліотеки-філії с. Веряця 9 березня взяли участь у поетичній годині "І оживає слово Кобзаря".

Година поезії «Геній, якогу судилося вічність»10 березня у бібліотеці-філії с. Пушкіно було проведено годину поезії «Геній, якому судилося вічність».

Поетична година "Золоті зерна поезії Шевченка"


    Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. 

Літературна година "Поезія Шевченка - то музики народної душа"


9 березня бібліотекою-філією с. В.Копаня проведено літературну годину "Поезія Шевченка - то музики народної душа"  присвячену 204-ій річниці великого Кобзаря.

вівторок, 20 березня 2018 р.

Шевченкове слово об'єднує світ

Відео "Шевченкове слово об'єднує світ" створено до 204 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка в рамках реалізації проекту "Все про Європу дізнавайся в пунктах європейської інформації при бібліотеці" при ЦРБ.